Місія

Місія Церкви Адвентистів Сьомого Дня полягає в тому, щоб навчити всі народи, доносячи до них вічне Євангеліє як написано в трехангельскій звістці (Відкр. 14: 6-12), приводячи їх до прийняття Ісуса, як особистого Спасителя і приєднання до Його Церкви Залишку, наставляючи їх служити Йому, як Господу і готуючи до Його швидкого повернення.

Методи

Ми слідуємо цій меті під проводом і силою Святого Духа за допомогою: Євангелії. Беручи дане Христом доручення (Мф. 28: 18-20), ми проповідуємо всьому світові в ці останні дні вічну Євангелію Божої любові, яка найбільш повно відкрилася в житті, діяльності, спокутної смерті, воскресіння і Первосвященицькому служінні Його Сина. Визнаючи Біблію в якості непогрішимого одкровення Його волі, ми представляємо її послання повністю, включаючи звістку про Другий прихід Ісуса Христа і вічної силі Його Десяти Заповідей з їх нагадуванням про сьомий день - суботу.

Навчання

Визнаючи той факт, що розвиток розуму і характеру відіграє істотну роль у плані Божого спокути, ми заохочуємо зростання зрілого розуміння і взаємин з Богом, Його Словом і створеної Їм Всесвіту. Зцілення. Підтверджуючи біблійні принципи благополуччя людської особистості в цілому, ми віддаємо пріоритет збереженню здоров'я людей і зціленню хворих і - за допомогою нашого служіння для бідних і пригноблених - співпрацюємо з Творцем в Його милосердній роботі з відновлення їх здоров'я. Підтримуючи постійний духовний ріст і розвиток всіх членів Церкви, ми дбаємо про новонавернених, вчимо їх жити праведно, готуємо до дієвого свідчення та заохочуємо до виконання Божої волі.

Бачення

Згідно з великими пророцтвами Священного Писання, ми розглядаємо в якості кульмінації Божого плану відновлення всіх Його творінь в повній гармонії з Його досконалої волею і справедливістю. Ця заява була прийнята на річній нараді Виконавчого комітету Генеральної Конференції Церкви АСД в м.Сілвер Спрінг, штат Меріленд, 13 жовтня 2009р.