Історія громади АСД в м. Заліщики.

Релігійна свобода на початку дев'яностих років по Божій волі відкрила великі можливості перед церквою АСД в проповіді слова Божого, в організації нових груп та нових громад. По причині відсутності в багатьох містах і селах домів молитви багатьом людям приходилося долати багато кілометрів щоб потрапити на богослужіння. Але прийшла вільність від Бога і в кожному селі чи в місті де було кілька членів церкви АСД можна було проводити богослужіння на дому, або в офіційно зареєстрованому будинку молитви. Керівництво йшло назустріч членам церкви і в перші суботи лютого 1996 року в домі брата Дем'янова Сергія проводилося богослужіння.

Всі богослужіння відвідували члени церкви АСД які офіційно являлися членами Кадубівської громади: Дем'янів Сергій, Дем'янова Галина, Ганчук Ігор, Боднар Михайло, Боднар Олена, Бабич Іван, Бабич Віра, Бабич В'ячеслав, Бабич Ліля, Бабич Неля, Яловицька Любов та приятелі Радченко Стефанія і Яловицький Іван. Сприяючи поширенню Євангелія в місті Заліщики було проведено Євангельську програму Валерієм Петрюком, служителем громади Південна міста Чернівці. Через фінансові труднощі та деякі обмеження зі сторони міської влади цю програму провели 2 дні. Щоб продовжити Божу справу Буковинська конференція вирішила направити в місто Заліщики місіонерів добровольців це була сім'я Олійник Олександр і Марія з двома дочками і сином.

В кінці лютого 1996 року було знайдено приміщення для зібрання. З господарем цього приміщення було підписано договір про оренду до 05. 03. 1997 року. Будинок де збиралися члени церкви і де мала проживати сім'я Олійник знаходився в місті Заліщики по вулиці Стуса 4. Сім'я Олійників розпочала своє служіння 9 березня 1996 року. Радченко Стефанія Василівна і Яловицький Іван Петрович проходили уроки "Так говорить Біблія" і 20 квітня 1996 року були хрещені. Це хрещення являється першим хрещенням в Заліщицькій громаді. На даний час президентом Буковинської конференції був Хіменець П І. В зв'язку з сімейними обставинами Олійники покидають місто Заліщики. На протязі липня Церква була без керівника.

За рішенням Буковинської конференції керівником громади в місті Заліщики назначається Олійник Іван Васильович, який відвідував з молоддю нашу громаду і перший візит його був 27 квітня 1996 року. На початку вересня цього ж року було здійснено обряд рукопокладання в сан пресвітера громади Олійника Івана Васильовича, цей обряд здійснив Максимчук Борис Іванович. На початку листопада 1996 року брат Боднар Михайло Васильович подарував 70 доларів на придбання фортепіано. До цих грошей були виділені гроші з місцевого бюджету і придбано фортепіано за 120 доларів. Через велику орендну плату та оплату опалення будинку було вирішено відшукати інше приміщення для богослужіння. За оренду приміщення Церква розрахувалася і договір з господарем Війтюком Вол. було розірвано брат Бабич Іван Дмитрович домовився з начальником ШРБУ паном Приймаком про безкоштовну оренду приміщення червоного кутка цієї організації. Там також орендували приміщення Свідки Єгови і перше богослужіння на новому місці відбулося 8 березня 1997 року.

29 березня цього ж року з громади АСД села Кадубівці всі, хто відвідував богослужіння в місті Заліщики були офіційно переведені з громади Кадубівці і стали як громада АСД в місті Заліщики.
Бабич Іван Дмитрович 10 вересня 1942 року народження, хрещення прийняв у липні 1959 року в Молдавії.
Бабич Віра Миколаївна 20 липня 1947 року народження, хрещення прийняла у вересні 1965 року в селі Коновка на чернівеччині.
Бабич Вячеслав Іванович 25 серпня 1976 року народження, хрещення прийняв 9 серпня 1992 року в місті Заставна на чернівеччині.
Бабич Неля Іванівна 14 травня 1978 року народження, хрещення прийняла 20 червня 1993 року в смт Кострижівка на чернівеччині.
Бабич Ліля Іванівна 14 травня 1978 року народження, хрещення прийняла 20 червня 1993 року в смт Кострижівка на чернівеччині.
Боднар Олена Михайлівна першого червня 1939 року народження, хрещення прийняла 23 червня 1991 року в смт Кострижівка на чернівеччині.
Боднар Михайло Васильович 22 квітня 1939 року народження, хрещення прийняв 23 червня 1991 року в смт Кострижівка на чернівеччині.
Радченко Стефанія Василівна 18 січня 1932 року народження, хрещення прийняла 20 квітня 1996 року в місті Чернівці.
Яловіцька Любов Миколаївна 6 вересня 1964 року народження, хрещення прийняла 25 липня 1994 року в місті Заставна на чернівеччині.
Яловіцький Іван Петрович 30 травня 1963 року народження, хрещення прийняв 20 квітня 1996 року в місті Чернівці.

Пізніше братом Бабичем І.Д. було знайдено інше приміщення ближче до центру міста, це приміщення було актовою залою в Заліщицькім РЕМ. Тоді було оформлено договір про оренду і керівник РЕМу дозволив зробити ремонт залу і це було платою за оренду. П'ятого червня 1997 року відбулося перше богослужіння.